Loading ...
close

رانندگی حرفه ای

آموزش رانندگی حرفه ای

 

رانندگی حرفه ای مهارتی است که به سادگی به دست نمی آید. درواقع برای تبدیل شدن به یک راننده حرفه ای علاوه بر آموزش رانندگی، تمرین مستمر و زیادی را لازم دارد. رانندگی حرفه ای می تواند حاصل تجربه یا استعداد باشد اما تکنیکها و فوت فن هایی هم برای رانندگی حرفه ای وجود دارد که با یادگیری آن ها می توان به این مهارت رسید. از مهم ترین شاخص های رانندگی حرفه ای رعایت ایمنی در رانندگی است پس حتما برای یادگیری رانندگی حرفه ای نیازمند حفظ کامل ایمنی هستید. ما در آکادمی رانندگی جوراب بافان با اموزش و بهره گیری از جدید ترین متدها و تکنیکها از شما یک راننده حرفه ای می سازیم.

 

آموزش رانندگی حرفه ای توسط جوراب بافان

 

رانندگی حرفه ای و تخصصی را زیر نظر استاد با تجربه و شناخته شده آقای جوراب بافان با سالها تجربه در زمینه آموزش  تکنیک های رانندگی حرفه ای با شیوه های روز تجربه کنید. آموزش رانندگی حرفه ای بصورت خصوصی و بر اساس توانایی و مهارت داوطلب برنامه ریزی و شخصی سازی می شود. سطح دورها از مبتدی تا حرفه ای تعیین و اجرا می شود.   

 

 

 

 

جهت هماهنگی و مشاوره لطفا با شماره تلفن 09122138699  تماس بگیرید .

 

 

 

 

آموزش رانندگی حرفه ای به گواهینامه دارها

 

آموزش رانندگی حرفه ای با آخرین متد های روز به گواهینامه دارها و رانندگان کم تجربه و یا با سطح مهارت کم برای افزایش مهارت رانندگی و بالا بردن ضریب اطمینان  و ایمنی در رانندگی روزمره، برای از بین بردن ترس و یا نقاط ضعف در رانندگی همراه با ویدیو های آموزشی در آکادمی جوراب بافان  با مدیریت و زیر نظر مستقیم آقای جوراب بافان صد در صد تضمینی در کوتاهترین زمان . با ما رانندگی حرفه ای راتجربه کنید.

 

چگونه  حرفه ای رانندگی کنیم

 

برای آموختن رانندگی حرفه ای چه کنیم چند نکته اساسی را باید در نظر بگیرید:

 

 

رعایت ایمنی از مهم ترین اصول رانندگی حرفه ای

 

به طور کل رعایت ایمنی در رانندگی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در صورت عدم رعایت برخی از اصول شخص و خودرو هر دو به خطر می افتند. اما در رانندگی حرفه ای با توجه به این مسئله که تمامی مهارت های فرد در پله ای بالا تر از رانندگان عادی قرار دارد رعایت ایمنی نیز باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. علاوه بر موضوع ذکر شده همانطور که پیش تر گفتیم این نوع رانندگی شامل فنونی خاص است و اگر فرد راننده قصد استفاده از فنون خاص رانندگی حرفه را داشته باشد در این صورت باید توجه بسیار بیش تری به ایمنی داشته باشد زیرا احتمال پدیدار شدن خطر برایش بالا تر است.

 

 

 

 

 

 

تمرین زیاد را از یاد نبرید

 

تمرین زیاد در یاد گیری هر مهارتی بهترین نتیجه ممکن را حاصل می سازد.برای رانندگی بهتر نیز به تمرین زیاد تمامی مهارت ها و فنون نیازمند هستید.نمی توان به دلیل ترس یا استرس با نقاط ضعف خود در رانندگی  رو به رو نشد و آن ها را نادیده گرفت زیرا برای رانندگی حرفه ای شما باید به رفع تمامی ضعف های خود بپردازید. فقط یک مربی با تجربه رانندگی می تواند شما را در پیدا کردن نقاط ضعف رانندگی شما را راهنمایی کند. بعد از آموزش تکنیک های لازم  باید و حتما تمرین مستمر داشته باشید.لازم به ذکر است که باید در نظر داشته باشید چه مکانی را برای تمرین انتخاب می کنید. انتخاب موقعیت درست برای تمرین بسیار حائز اهمیت است. از انتخاب خیابان های شلوغ و پر تردد برای تمرین خودداری کنید زیرا علاوه بر از دست دادن آرامش خود می توانید دچار استرس شوید. احتمال افزایش خطر هنگام تمرین از دیگر مواردی است که شما را از انتخاب خیابان ها و اماکن شلوغ برای تمرین رانندگی منع می کند.

 

 

تمرکزتان را تنها صرف رانندگی نکنید

 

بی شک هنگام رانندگی باید تمرکز زیادی روی چگونه رانندگی کردن داشت. اما نباید تنها تمام تمرکز خود را روی رانندگی بگذارید. برای رانندگی حرفه ای شما باید روی بسیاری از مسائل تمرکز داشته باشید و به آن ها توجه کنید. تمرکز روی رانندگی خود امری مهم است اما به تنهایی تکمیل کننده رانندگی حرفه ای نیست زیرا در بسیاری از مواقع با توجه نکردن به عواملی چون خودرو های اطراف می توان در معرض خطر قرار گرفت و به مشکل برخورد. بنابراین یک راننده حرفه ای با تقسیم تمرکز خود همزمان به موضوع های متفاوتی توجه می کند و همین امر باعث می شود بتواند در صورت پیشامد خطر در کم ترین زمان بهترین عکس العمل را نشان دهد.

در پایان می توان گفت رانندگی حرفه ای مسئله ای نیست که تنها به یک عامل وابسته باشد بلکه برای حرفه ای رانندگی کردن باید به مسائل و ملاک های زیادی توجه شود. با افزایش روز افزون تعداد خودرو ها رانندگی حرفه ای هر روز سخت تر از دیروز می شود اما باز هم می توان با آموختن صحیح رانندگی و تمرین زیاد به رانندگی حرفه ای رسید.

 

آموزش گام به گام رانندگی

 

ما در آکادمی رانندگی جوراب بافان با برنامه ریزی و شناخت کامل سطح مهارت شما ، تمام تلاش خودمان را برای تقویت نقاط ضعف در شیوه رانندگی و پر کردن خلا های آموزشی خواهیم کرد. برنامه ریزی کامل براساس استانداردهای آموزشی و متدهای روز و اموزش گام به گام از مبتدی تا مراحل پیشرفته ، از شما یک راننده حرفه ای خواهیم ساخت . برای مشاوره و رزرو با شماره تلفن 09122138699 لطفا تماس بگیرید.

 

کلیپ آموزش رانندگی حرفه ای

 

در این بخش تعدادی از کلیپ های آموزشی برخی از تکنیکهای رانندگی حرفه ای را جهت آموزش عملی و آشنایی با شیوه و متدهای بکار گرفته شده  توسط مربی حرفه ای رانندگی اقای جوراب بافان دراختیار شما عزیزان قرار داده ایم . به امید اینکه  کمک کوچکی برای افزایش مهارت رانندگی شما باشد .

 

 

نکات رانندگی در سطح لغزنده

نکات رانندگی در سطح لغزنده

نکات رانندگی در سطح لغزنده :  تمرین هنرجوی گرامی در جاده و سطوح لغزنده ، جهت دیدن ویدئو کلیک . . .

 

بیشتر
رانندگی نادرست در بارندگی

رانندگی نادرست در بارندگی

رفتاری که هنگام بارندگی متاسفانه از بعضی راننده ها مشاهده میشه برای مشاهده ویدئو کلیک . . .

 

بیشتر
رانندگان مبتدی برای رانندگی کم خطر

رانندگان مبتدی برای رانندگی کم خطر

رانندگان مبتدی برای یک رانندگی کم خطر، باید از خودروهایی که شتاب پایین دارند استفاده کنند؟ . . .

 

بیشتر
بهترین روش برای پارک عمودی چیست؟

بهترین روش برای پارک عمودی چیست؟

آیا بهترین روش برای پارک عمودی چیه؟ تجربیات و معلومات خود را به اشتراک بزارید . . .
 

بیشتر
فایده های استفاده از کمربند ایمنی

فایده های استفاده از کمربند ایمنی

شاید در نگاه اول استفاده از برخی از وسایل  ایمنی کار دشوار و کسالت باری باشد، اما نباید از یاد برد  . . .

 

بیشتر
رانندگی تدافعی رو به جلو

رانندگی تدافعی رو به جلو

چه زمانی هنگام بریده شدن ناگهانی مسیر حرکت خودرو ، از گزینه فرار رو به جلو (رانندگی تدافعی رو به جلو)  . . .

 

بیشتر
تمرین پیش فرمانی

تمرین پیش فرمانی

هر خودرو ، رفتار و آستانه‌ تحمل منحصر به فرد خود را در مقابله با پیچش از خود نشان می‌دهد. .  . .

 

بیشتر
ترمز و چرخاندن فرمان به طور همزمان

ترمز و چرخاندن فرمان به طور همزمان

در سرعت بالا هنگام ترمز کردن بصورت همزمان هرگز فرمان را به طور ناگهانی نچرخانید، زیرا   . . .

 

بیشتر

 برای مشاوره کلیک کنید  

 

 

مطالب  آموزشی

 

 علائم راهنمایی و رانندگی اخباری

علائم اخباری حامل خبررسانی و آگاهی بخشی نسبت به وضعیتی هستند. قرار گرفتن چنین تابلوهایی در مسیر حرکت، . . .

 

  علائم راهنمایی و رانندگی محلی

تابلوهای راهنمایی و رانندگی محلی، غالبا برای نشان دادن وضعیت مسیر و شرایط جاده ای به کار گرفته می شوند. این  . . .

 

 

ارتباط با مدرسه رانندگی


  تلفن ها  : رضا جوراب بافان

 

  09122138699

 

برای اطلاعات بیشتر  در ساعات 5 تا 9 شب تماس حاصل فرمایید

 

فقط تماس بگیرید

 

 

 

درباره مدرسه رانندگی

 

من رضا جوراب بافان هستم .یک مربی متعهد که تصمیم دارم از شما یک راننده حرفه ای با جدیدترین متدها بسازم .

تمام تلاشم در افزایش مهارتهای عمومی و حرفه ای رانندگی شما است ، طعم و لذت هیجان رانندگی را در رانندگی تجربه کنید .

 

صفحه اینستاگرام ما